0542 797 5198 - 0541 448 7098 | info@hasbiroltekstil.com

KALİTE POLİTİKAMIZ

kalitepolitikasi

KALİTE POLİTİKASI OLARAK BENİMSEDİKLERİMİZ

Hasbirol Tekstil olarak şirketimiz, teknolojik altyapısını en iyi şekilde oluşturmuş ve üretim birimlerini devamlı iyileştiren bir yapıya sahip olmayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Devamlı surette hedef kitlesine karşı sorumluluklarının bilincinde olarak kaliteli ve kusursuz hizmet sunmayı ön planda tutmaktadır. Yaptığımız çalışmalarla, çevreciliğimizle, kalitemizle ve topluma verdiğimiz değerle ülkemizdeki tüm şirketlere örnek olacak bir organizasyon oluşturarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak şirketimiz için çok önemli bir olgudur.
Şirketimizin istikrarlı bir şekilde büyümesi için aldığımız kararların uygulamaya dökülmesi sırasında gerekli denetim mekanizmaları oluşturarak, teknolojik yatırımlarımızla gücümüzü, kalitemizi ve bununla birlikte müşteri memnuniyetini artırarak yüksek gelir sağlamak için tüm personelimiz ile dikkatli bir şekilde çalışmaktayız.
Hasbirol Tekstil, mevcut kapasitesini ve kalite standartlarını devamlı surette gözden geçirerek, şirketi geliştirici geribildirimler, tavsiyeler ve eleştirilere daima önem veren ve bu geribildirimleri kesinlikle değerlendiren bir kurumsal mantığa sahiptir.